REFERENCE ZE ŠKOL

Napsal(a) Zpráva
Mateřská škola Oráčov

Děkujeme za velkou radost dětí. Z vaší nabídky jsme již absolvovali Včelky a Čokoládu. Oba workshopy úžasné! Těšíme se na jaře na Barvy.
Zdravíme autorský a realizační kolektiv:-)
Táňa Křížanovská

ZŠ a MŠ Kladno Zd.Petříka

Děkujeme za krásný čokoládový workshop u nás ve školce. Děti byly nadšené, program byl velmi zajímavý a poučný. Rodiče chválili krásné čokoládové výrobky. Můžeme Vás jen doporučit !

Marie Hubeňáková, ředitelka, MŠ Dobrovíz

Program „Barvy“
Děti byly nadšené a obohacené o nové poznatky i zážitky. Celkem dlouhá doba, z které jsme měly jako pedagogové strach, dětem nepřipadala vůbec dlouhá a i děti 2,5 let jej zvládly bez problémů a s radostí v očích. Děti si navíc odnesly i výrobky, které si samy udělaly. Už se těššíme na další program, který máme v prosinci a jistě najdeme i další témata, která společně s dětmi budeme hltat i my učitelky.
Takovýmto programům dáváme zelenou a přejeme hodně šťastných očí dětí.

ZŠ a MŠ Hředle

Děkujeme za zajímavý a přínosný program pro děti (i paní učitelky). S dětmi to opravdu umíte. Budeme se těšit na další akci!!

Jana Řehořová - řed. MŠ Mcely

Komenský by měl radost – škola hrou opravdu díky vaším programům funguje! Viděli jsme v naší mateřince zatím tři. Děti se baví, učí, tvoří a hlavně si pamatují.Paní Hanka je vždy vzorně připravena a s dětmi umí krásně pracovat. Už se těšíme na další. Děkujeme.

Mgr. Soňa Burová - učitelka ZŠ Koleč

Bylo nám potešením sledovat krásný program o čokoládě. Děti i paní učitelky byly nadšené. Velmi se těšíme na další spolupráci. Děkujeme
žáci a učitelé ZŠ Koleč

MŠ Rynholec - Kateřina Pelešková

Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat paní Haně Kleisnerové, která do naší školky přijela již s druhým programem – tentokrát o včeličkách.Dopoledne jsme si báječně užili, dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí a děti si odnesly krásné výrobky, které si samy vyrobily. Akce se nám moc líbila,tak jako ta první o čokoládě, děti byly nadšené a těšíme se na další spolupráci. Ještě jednou děkujeme děti a učitelky z MŠ Rynholec