REFERENCE ZE ŠKOL

Napsal(a) Zpráva
Jana Slavotínková MŠ Třebotov

V pondělí proběhl v naší školce workshop na téma MRAVENCI.
Světem mravenců nás velmi poutavě provedla naše milá Tereza. Poslechli jsme si Mravenčí pohádku, prohlédli jsme si mraveniště zblízka, viděli jsme, jak vypadá mravenčí kukla, vajíčko i mravenec. Vyrobili jsme si mravence a mravenčího kamaráda motýlka. Tvořivé dopoledne jsme si všichni moc užili.

Marie Pavlásková , Mš Hluboš

Vánoční program byl úžasný, vyrobit si krásný dáreček na vánoce bavilo jak děti tak nás učitelky a navíc se děti dozvěděli plno užitečných informací. Měla jsem možnost tento zábavný program vidět poprvé a doufám že možností bude více .. Děkujeme za zážitek :-)

Marika Vaculíková, MŠ Březová

Už jsme vyzkoušeli včelky a čokoládu, naše děti se vždy náramně bavily a moc se to líbilo i nám, učitelkám. A co je důležité, děti si zapamatovaly hodně z toho, co jim bylo touto zábavnou formou prezentováno. Moc děkujeme a těšíme se na další program.

MŠ Zbiroh

Děkujeme moc za čokoládové tvoření. Paní Ošmerová má moc pěkný přístup k dětem a je velice dobře připravená. Moc se nám to líbilo. Těšíme se na září, na včelky.

Mgr.Ivana Mánková Kladno

Od začátku naší spolupráce nejsou vůbec žádné výhrady. Na základě dobrých zkušeností jsme již vyzkoušeli snad všechny nabízené programy a děti i paní učitelky jsou velmi spokojené. Čekáme vždy s napětím, co nového se v nabídce objeví, abychom se mohli zapojit. Díky a těšíme se na další akce.

Kubišová mš Cvrčovice

Máme velmi dobrou zkušenost.Měli jsme Včelky, Čokoládu,Barvy a Smysly. Animátorka má vše bezvadně připravené, děti si odnášejí domů své výrobky. Doporučuji. Zdraví Kubišová MŠ Cvrčovice

MŠ Vranovice - Věra Kresslová

Vážení a milí,

Ve čtvrtek 23. ledna 2014 jsme měli na naší školce interaktivní prezentaci o bylinkách. Po čokoládě, opět velice příjemné a poučné dopoledne.

Máme smíšenou třídu, tj. nejstarší i nejmladší děti, a musí říci, všechny bez rozdílu dokázala paní Tereza zaujmout.

Moc se nám všech akce líbila a těšíme se na další nápadité téma.

Přeji krásný den a brzy zase na viděnou.

Základní škola a Mateřská škola Mlečice

Děkujeme paní Tereze Ošmerové za prezentaci zajímavých a poučných programů o čokoládě a včeličkách i za trpělivost při práci s dětmi.
Program se všem moc líbil a těšíme se na další spolupráci.
Ing. Marie Pražská, ředitelka ZŠ a MŠ Mlečice

D. Šínová, ZŠ Beroun, Wagnerovo nám.

Zase jinak prožitý adventní čas. Společně s paní Terezou jsme si s prvňáčky den s barvami pořádně užili. Výtvorem byla krásná vánoční přání a vánoční barevné hedvábné šátečky, také mnoho poznatků o barvách a též prima dopoledne. Děkujeme paní Tereze Ošmerové za pěkný den.

Mgr.Jana Báčová, ZŠ a MŠ Chrášťany

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Terezce Ošmerové, která do naší školy a školky přijela již s druhým programem – tentokrát o barvách. Stejně jako předešlou „Čokoládu“ jsme si dopoledne báječně užili, dozvěděli se spoustu nového a děti si vyrobily originální přáníčko a dárek mamince pod vánoční stromek. Terezka je velice vstřícná, trpělivá při práci i s našimi nejmenšími ze školky a proto jí patří náš veliký dík!
Za všechny zúčastněné a programem potěšené Jana Báčová, ředitelka ZŠ a MŠ Chrášťany